Piniaty – Warszawa

Urodziny to wyjątkowy dzień zarówno dla dziecka jak i dla rodziców.

Dzieci marzą o bajkowej zabawie, rodzice zaś dokładają wszelkich starań aby spełnić te marzenia. A naszym zadaniem jest sprostać takim wyzwaniom.

Organizujemy urodziny dla małych i dużych.

Zabierzemy Was do zaczarowanego świata beztroski i zabawy. Wspólnie upieczemy, uszyjemy, namalujemy i zbudujemy.

Dzieci i ich pragnienia są naszą inspiracją w tworzeniu scenariuszy.  Dlatego dla każdego jubilata przygotujemy szczegółowy scenariusz kierując się jego zainteresowaniem.

W naszej ofercie znajdziecie:

  • Urodziny klasyczne - Kolorowe Party
  • Urodziny z bajecznymi Animacjami i z udziałem Profesjonalnych Animatorów
  • Ciekawe scenariusze i dekoracje
  • Kostiumy na zamówienie
  • Zaplecze muzyczno-techniczne
  • Catering Menu
  • Zapewniamy Bezpieczeństwo uczestników
  • Organizujemy Imprezy w udekorowanej Sali, w Plenerze lub u Klienta... 

...i to nie wszystko, dlatego po więcej szczegółów zapraszamy do Kontaktu →

Piniaty urodzinowe:

Zwyczaj rozbijania piniaty pochodzi z krajów latynoskich, gdzie jest osadzony w tradycji bożonarodzeniowej. Jego korzenie sięgają czasów przedkolonialnych. W Polsce zabawa polegająca na strąceniu specjalnie przygotowanej kuli wypełnionej smakołykami stanowi obecnie jedną z głównych atrakcji imprez urodzinowych. Po strąceniu piniaty zadaniem uczestników zabawy jest zebranie jak największej ilości słodyczy, które z niej wypadły. Słodycze do piniaty możemy wybrać adekwatnie do upodobań, częstym wyborem są landrynki i lizaki oraz inne cukierki, których nie uszkodzi uderzenie patykiem lub upadek na ziemię.

Tradycyjna piniata miała kształt kuli. Piniaty urodzinowe przyjmują bardzo różne kształty i rozmiary. Szczególnie popularne piniaty na urodziny to kukiełki nawiązujące tematyką do ulubionej bajki solenizanta, mogą też reprezentować wybraną postać z tej bajki. Obok bajkowych piniat urodzinowych projektuje się i wykonuje także szereg innych. Piniaty na urodziny dla dzieci charakteryzują się bogatą kolorystyką oraz ciekawymi kształtami. Same w sobie mogą stanowić element dekoracji sali, który dopiero w trakcie trwania przyjęcia zostanie rozbity przez najmłodszych.

Piniaty - Warszawa:

Piniata może być elementem organizowanej przez nas imprezy urodzinowej lub usługą świadczoną oddzielnie. Wykonujemy piniaty urodzinowe na indywidualne zamówienie, zgodnie z tematyką przyjęcia lub zainteresowaniami solenizanta. Dbamy przy tym o jakość słodyczy, które znajdują się wewnątrz naszych niespodziankach.

Osoby zainteresowane zamówieniem piniaty na urodziny zapraszamy do kontaktu. Dostarczamy piniaty oraz inne akcesoria urodzinowe na terenie całego miasta Warszawa, ze szczególnym uwzględnieniem dzielnicy Targówek. W zależności do miejsca organizacji przyjęcia gotową piniatę możemy dostarczyć do Państwa domu, wskazanej sali zabaw, restauracji lub na imprezę plenerową. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Zespół Papi Kids z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i podzieli się z Państwem dotychczasowymi realizacjami. Dodatkowo oferujemy usługi animatorów na wesela i urodziny!